Jesteś tutaj: Lewe menu / OGŁOSZENIA

RODZICE/ OPIEKUNOWIE PRAWNI

Piła, dnia 24 marca 2020 r.

Rodzice/ Opiekunowie prawni

Bardzo Państwa proszę, aby w informacji potwierdzającej złożenie wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola przekazywali mi Państwo wyłącznie PESEL dziecka i IDENTYFIKATOR wniosku.

Proszę nie załączać scanu wniosku z pozostałymi danymi dziecka.

Katarzyna Tużylak

UWAGA !!!

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną dopuszcza się możliwość składania wniosków o przyjęcie dziecka do przedszkola tylko poprzez system naboru elektronicznego. W takim przypadku należy dodatkowo wysłać  e-mail do przedszkola pierwszego wyboru potwierdzający złożenie wniosku drogą elektroniczną wraz z podaniem nr PESEL dziecka oraz identyfikatora wniosku.

Wersję papierową dokumentów (wniosek oraz stosowne oświadczenia) będzie można dostarczyć w późniejszym terminie.

Adresy e-mail publicznych przedszkoli, dla których organem prowadzącym jest gmina Piła

Publiczne przedszkole nr 1               e-mail: przedszkolenr1@asta-net.com.pl

Publiczne Przedszkole nr 2               e-mail: kontakt@przedszkole2.pila.pl

Publiczne Przedszkole nr 3               e-mail: przedszkole03pila@gmail.com

Publiczne Przedszkole nr 4               e-mail: pp4@cuw.pila.pl

Publiczne Przedszkole nr 5               e-mail: dyrektor@przedszkole5.pila.pl

Publiczne Przedszkole nr 6               e-mail: przedszkole_publiczne6@asta-net.com.pl

Publiczne Przedszkole nr 7               e-mail: przedszkole7@pila.edu.pl

Publiczne Przedszkole nr 11             e-mail: przedszkole@pp11.pila.pl

Publiczne Przedszkole nr 12             e-mail: przed12pila@gmail.com

Publiczne Przedszkole nr 13             e-mail: pp13@przedszkole13.pila.pl

Publiczne Przedszkole nr 14             e-mail: pp14@cuw.pila.pl

Publiczne Przedszkole nr 15             e-mail: pp15@cuw.pila.pl

Publiczne Przedszkole nr 16             e-mail: przedszkole1612@wp.pl

Publiczne Przedszkole nr 17             e-mail: pp17@przedszkole17.pila.pl

Publiczne Przedszkole nr 18             e-mail: pp18@cuw.pila.pl

Publiczne Przedszkole nr 19             e-mail: przedszkole19@pila.edu.pl

Oddziały przedszkolne

w Szkole Podstawowej nr 5              e-mail: sp5pila@op.pl

Wydział Oświaty, Kultury i Sportu

Urzędu Miasta Piły

DRODZY RODZICE/OPIEKUNOWI PRAWNI

Od 23 marca 2020r. do 3 kwietnia 2020r. w przedszkolu trwa rekrutacja na wolne miejsca na rok szkolny 2020/2021.

Szczegółowy regulamin znajdziecie Państwo na stronie www.nabor.pcss.pl/pila lub klikając na naszej stronie w zakładkę linki- gdzie znajdziecie Państwo przekierowanie do strony naboru i odpowiednich dokumentów.

Dokumenty proszę wypełniać bardzo dokładnie, z właściwymi oświadczeniami i podpisane przez oboje rodziców.

Jeżeli w regulaminach, są kwestie dla Państwa niejasne proszę o kontakt telefoniczny 67/2411196.

Piła, dnia 13 marca 2020 r.

SZANOWNI PAŃSTWO

W ZWIĄZKU Z KONIECZNOŚCIĄ ZAPOBIEGANIA, PRZECIWDZIAŁANIA I ZWALCZANIA COVID- 19 INFORMUJĘ, ŻE PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 17 IM. KRASNALA HAŁABAŁY:

1. W DNIACH OD 16 DO 25 MARCA 2020 R. JEST CZYNNE W GODZINACH OD 8.00 DO 16.00 I REALIZUJE TYLKO DZIAŁANIA ADMINISTRACYJNE.
  2. ZACHĘCAMY PAŃSTWA DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO: 672141196 LUB ELEKTRONICZNEGO: pp17@przedszkole17.pila.pl

Piła, dnia 13 marca 2020 r.

SZANOWNI PAŃSTWO

INFORMUJEMY, ŻE REKRUTACJA DZIECI DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2020/2021 ODBYWA SIĘ ZGODNIE Z PODANYM WCZEŚNIEJ TERMINARZEM.

PROSIMY PAŃSTWA O DOSTARCZANIE NIEZBĘDNYCH DOKUMENTÓW CODZIENNIE W GODZINACH: OD 8.00 DO 16.00

Katarzyna Tużylak

RODZICE/ OPIEKUNOWIE PRAWNI

INFORMUJĘ, ŻE OD 12 DO 25 MARCA 2020 R. PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 17     IM. KRASNALA HAŁABAŁY BĘDZIE ZAMKNIĘTE.

W DNIACH 12-13 MARCA 2020 R. W SYTUACJI, GDZIE NIE JESTEŚCIE PAŃSTWO ZAGWARANTOWAĆ OPIEKI PRZEDSZKOLE MOŻE ZORGANIZOWAĆ TYLKO ZAJĘCIA OPIEKUŃCZE.

OD 16 DO 25 MARCA 2020 R. PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 17 IM. KRASNALA HAŁABAŁY JEST CAŁKOWICIE ZAMKNIĘTE!!!!!

JEDNOCZEŚNIE INFORMUJĘ, ŻE RODZICOM DZIECI DO 8 ROKU ŻYCIA W PRZYPADKU NIEPRZEWIDZIANEGO ZAMKNIĘCIA ŻŁOBKA, PRZEDSZKOLA, SZKOŁY NALEŻY SIĘ ZASIŁEK OPIEKUŃCZY.

(art.32 ust.1 lit.a Ustawy z dnia 25 czerwca 1999 r.  świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby lub macierzyństwa Dz. U. 2017, poz.1368)

BARDZO PROSZĘ NA BIEŻĄCO ŚLEDZIĆ STRONĘ INTERNETOWĄ PRZEDSZKOLA: www.przedszkole17.pila.pl  W RAZIE PYTAŃ MOŻECIE PAŃSTWO RÓWNIEŻ DZWONIĆ POD NUMER TELEFONU: 672141196

RODZICE / OPIEKUNOWIE

OD 2 DO 18 MARCA 2020 R.

PRZYJMOWANE SĄ DEKLARACJE RODZICÓW DZIECI UCZĘSZCZAJĄCYCH DO PRZEDSZKOLA O CHĘCI KONTYNUOWANIA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO W KOLEJNYM ROKU SZKOLNYM.

1. DEKLARACJE OTRZYMACIE PAŃSTWO OD NAUCZYCIELA W GRUPIE.
  2. WYPEŁNIONĄ DEKLARACJĘ SKŁADACIE PAŃSTWO U REFERENTA- PANI MARLENY BRZOZOWSKIEJ W POKOJU NR 1, W GODZINACH OD 7.30- DO 15.30.
  3. W NASZYM PRZEDSZKOLU, O CZYM PAŃSTWO WIECIE, FUNKCJONUJĄ ODDZIAŁY OGÓLNODOSTĘPNE I INTEGRACYJNE, DLATEGO WRAZ Z DEKLARACJĄ OTRZYMACIE PAŃSTWO OŚWIADCZENIE O ZGODZIE NA UCZĘSZCZANIE DZIECKA DO GRUPY INTEGRACYJNEJ.
  4. NIEWYPEŁNIENIE POWYŻSZEJ DEKLARACJI BĘDZIE DLA MNIE WIADOMOŚCIĄ , ŻE PAŃSTWA DZIECKO MOGĘ PRZYPISAĆ TYLKO I WYŁĄCZNIE DO GRUPY OGÓLNODOSTĘPNEJ.