Jesteś tutaj: Lewe menu / OGŁOSZENIA

Drodzy Rodzice,

tradycyjnie społeczność naszego Przedszkola włącza się w obchody Światowego Dnia Świadomości Autyzmu, który przypada 2 kwietnia. Jak co roku, chcemy zabłysnąć w tym dniu na niebiesko, dlatego prosimy, aby w tym dniu dzieci założyły element ubioru w tym kolorze.
W tym roku pragniemy zaprosić Państwa do wspólnych działań na rzecz osób z autyzmem poprzez włączenie się do akcji UbraniaDoOddania – szczegóły na plakatach oraz stronie internetowej przedszkola.
Serdecznie zapraszamy także do obejrzenia wystawy „Zaświeć z nami dla autyzmu” oraz zapoznania się  z materiałami promocyjnymi i edukacyjnymi.
Celem naszych działań jest kształtowanie postaw otwartościi zrozumienia dla odmienności i potrzeb wszystkich ludzi. Zapraszamy do towarzyszenia w naszych przedsięwzięciach! Będzie nam bardzo miło, jeśli nasza akcja przekroczy przedszkolne kręgi i Państwo również zaprezentujecie niebieski element stroju, a tym samym swoją wrażliwość i szacunek dla drugiego człowieka, we wszystkich miejscach, do których dotrzecie 2 kwietnia.

Dziękujemy!
                                     Nauczyciele i terapeuci Państwa dzieci

DRODZY RODZICE,

W naszym Przedszkolu po raz kolejny zagoszczą kolorowe skarpetki,a to z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa. Oczywiście skarpetki są tylko pretekstem do rozmów i zabaw związanych z akceptacją, otwartością i uważnością na potrzeby innych osób.
Światowy Dzień Zespołu Downa obchodzony jest 21 marca, my jednak spotykamy się ze skarpetkowymi zabawami dzień wcześniej,aby następnego dnia w pełni oddać się powitaniu wiosny.
Aby pomóc dzieciom wczuć się w wyjątkowy klimat tego dnia, prosimy, żeby 20 i 21 marca Przedszkolaki założyły dwie różne skarpetki. Im bardziej kolorowo i fantazyjnie, tym lepiej!
Relacja z naszego wydarzenia dostępna będzie na znanej Państwu stronie internetowej naszego przedszkola oraz oficjalnej stronie wydarzenia: www.worlddownsyndromeday.org.
Zapraszamy do śledzenia i włączenia się w nasze działania!
Będzie nam bardzo miło, jeśli nasza akcja sięgnie poza przedszkolne kręgi i Państwo również zechcecie zaprezentować dwie różne skarpetki, a tym samym swoją otwartość i akceptację dla odmienności, we wszystkich miejscach, do których dotrzecie 21 marca.

Dziękujemy!
Nauczyciele i terapeuci Państwa dzieci

ZAPROSZENIE NA ZEBRANIE

DNIA 6 LUTEGO 2019 R. O GODZ. 16.30

ODBĘDĄ SIĘ W PRZEDSZKOLU ZEBRANIA GRUPOWE

PODSUMOWUJĄCE PRACĘ WYCHOWAWCZO - DYDAKTYCZNĄ

W I PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

W IMIENIU NAUCZYCIELI

PROWADZĄCYCH PAŃSTWA DZIECI

KATARZYNA TUŻYLAK

BAL KARNAWAŁOWY

DNIA 5 LUTEGO 2019 R. W PRZEDSZKOLU

ODBĘDZIE SIĘ BAL KARNAWAŁOWY

PROSZĘ O PRZYGOTOWANIE DLA DZIECI ICH WYMARZONYCH PRZEBRAŃ

Katarzyna Tużylak

GÓRA GROSZA

Od 26 listopada 2018r.  do 2 stycznia 2019r.

nasze przedszkole włącza się  w  19 edycję akcji na rzecz Towarzystwa „Nasz Dom” – „Góra Grosza”. Nasza „świnka skarbonka” zbiera monety groszowe oraz pozostałe :)