Jesteś tutaj: Lewe menu / AKTUALNOŚCI

DRODZY RODZICE/ OPIEKUNOWIE

30 MAJA 2019r. W RAMACH INNOWACJI PEDAGOGICZNEJ "PRZEDSZKOLE BEZ PLASTIKU" ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ZAPOZNANIA SIĘ Z ZAŁOŻENIAMI IDEI "ZERO WASTE".

W TYM DNIU, W GODZ. OD 13.30 - 15.00 BĘDZIE GOŚCIŁA W PRZEDSZKOLU PANI JOANNA PRZYBYŁ - PREKURSORKA "ZERO WASTE" W PILE.

SPOTKANIU BĘDZIE TOWARZYSZYŁA WYSTAWA TEMATYCZNA ORAZ  CZEKA NA PAŃSTWA MAŁA NIESPODZIANKA :)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

"DESZCZOWE ZABAWY"
16 maja 2019 roku w grupie Słoneczka odbyły się zajęcia, w których uczestniczyli zaproszeni goście - uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego wraz z Paniami.
Zaplanowana na ten dzień leśna wędrówka - z powodu niesprzyjającej pogody - nie odbyła się w terenie, ale została przeniesiona na dywan przedszkolnej sali, a to wszystko dzięki uprzejmości Pani Rozalii oraz pomysłowości Pani Uli.
Dzieci ochoczo przystąpiły do odczarowywania deszczu przy rytmicznych dźwiękach muzyki - w tańcu naśladowały padający deszczyk, przeskakiwały przez kałuże, chowały się pod parasolkami.
Następnie słuchając radosnego utworu wspólnie namalowały piękne, błękitne niebo, którego skrawki stały się częścią wspaniałych prac plastycznych.
Wierzymy, że wspólnymi siłami i zaangażowaniem w zabawę rozpędzimy deszczowe chmury i kolejna leśna wędrówka odbędzie się w prawdziwie wiosennej i słonecznej aurze.

Justyna Adamczyk

ZAWIESZENIE AKCJI STRAJKOWEJ

Szanowni Rodzice i Opiekunowie

Od dnia 29 kwietnia 2019r. (poniedziałek)

nauczyciele i pracownicy Publicznego Przedszkola Nr 17 im. Krasnala Hałabały w Pile

zawieszają akcję strajkową i przedszkole będzie czynne i gotowe na przyjęcie dzieci.

Katarzyna Tużylak

PP 17 - DEKLARACJA

Szanowni Rodzice

Informuję, że „Deklaracje o kontynuowaniu przez dziecko wychowania przedszkolnego w Publicznym Przedszkolu Nr 17 im. Krasnala Hałabały w Pile w roku szkolnym 2019/ 2020” możecie Państwo również pobrać na stronie i wypełnione dostarczyć do przedszkola w terminie od 15 do 24 kwietnia 2019 r od godz. 6:30 do 16:30.

DEKLARACJA DO POBRANIA

Szanowni Rodzice

Informuję, że „Deklaracje o kontynuowaniu przez dziecko wychowania przedszkolnego w Publicznym Przedszkolu Nr 17 im. Krasnala Hałabały w Pile w roku szkolnym 2019/ 2020” będą wydawane Państwu oraz przyjmowane w terminie od 15 do 24 kwietnia 2019 r. w przedszkolu od godz. 6:30 do 16:30  u dyrektora przedszkola.

Szanowni Rodzice

Informuję, że „Deklaracje o kontynuowaniu przez dziecko wychowania przedszkolnego w Publicznym Przedszkolu Nr 17 im. Krasnala Hałabały w Pile w roku szkolnym 2019/ 2020” będą wydawane Państwu oraz przyjmowane w terminie od 15 do 24 kwietnia 2019 r. w przedszkolu od godz. 6:30 do 16:30 u nauczycieli grupy.

Szczegółowe informacje o naborze do pilskich przedszkoli na rok szkolny 2019/ 20120 uzyskacie Państwo wchodząc w zakładkę Linki i klikając na hasło Nabór.

Dyrektor Przedszkola

Katarzyna Tużylak

DRODZY RODZICE, SZANOWNI PAŃSTO

W ZWIĄZKU Z ZAPOWIEDZIANYM NA 8 KWIETNIA 2019 R. STRAJKIEM, INFORMUJĘ, ŻE Z POWODU NIEOBECNOŚCI NAUCZYCIELI I PERSONELU OBSŁUGI PRZEDSZKOLE BĘDZIE ZAMKNIĘTE DO ODWOŁANIA ZE WZGLĘDU NA BRAK MOŻLIWOŚCI ZORGANIZOWANIA ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH, WYCHOWAWCZYCH          I OPIEKUŃCZYCH , CO ZOSTAŁO UZGODNIONE Z ORGANEM PROWADZĄCYM. ZWRACAM SIĘ DO PAŃSTWA Z PROŚBĄ O ZROZUMIENIE TEJ TRUDNEJ DLA NAS WSZYSTKICH SYTUACJI I ZORGANIZOWANIE OPIEKI DLA SWOICH DZIECI.

DYREKTOR PRZEDSZKOLA

KATARZYNA TUŻYLAK

SZANOWNI PAŃSTWO, DRODZY RODZICE

W ZWIĄZKU Z ZAPOWIEDZIANYM NA 8 KWIETNIA (PONIEDZIAŁEK) 2019R. STRAJKIEM, INFORMUJĘ, ŻE Z POWODU NIEOBECNOŚCI NAUCZYCIELI PRZEDSZKOLE BĘDZIE ZAMKNIĘTE DO ODWOŁANIA. ZWRACAM SIĘ DO PAŃSTWA       Z PROŚBĄ O ZROZUMIENIE TEJ TRUDNEJ DLA NAS WSZYSTKICH SYTUACJI I ZORGANIZOWANIE OPIEKI DLA SWOICH DZIECI.

DYREKTOR PRZEDSZKOLA

KATARZYNA TUŻYLAK