PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 17 IM. KRASNALA HAŁABAŁY W PILE
E-mail: pp17@przedszkole17.pila.pl Tel.: 672-141-196

AKTUALNOŚCI

Jesteś tutaj: Lewe menu / AKTUALNOŚCI

INFORMACJA O NABORZE NA STANOWISKA

Publiczne Przedszkole Nr 17 im. Krasnala Hałabały w Pile ogłasza nabór na stanowiska:

    1. pomoc kuchenna:   

Wymagania:

-wykształcenie podstawowe,

-doświadczenie w pracy w kuchni;

-umowa na czas zastępstwa: ok 2 miesięcy;

-cały etat

2. woźna oddziałowa:

Wymagania:

-wykształcenie podstawowe;

-doświadczenie z pracy z dziećmi;

-umowa na czas określony: 1.09.2019 - 31.08.2020r

3. woźny:

Wymagania:

-wykszytałcenie podstawowe;

-umiejętności techniczne, ogrodnicze, organizacyjne;

-umowa na czas określony: 1.09.2019 - 31.08.2020r.

-1/2 etat

List motywacyjny z CV proszę składać w terminie od 14.08. - 21.08. 2019r. Dokumenty proszę przekazywać w zamkniętej kopercie w pokoju nr 1 w placówce

Dyrektor

Katarzyna Tużylak

DRODZY RODZICE/ OPIEKUNOWIE PRAWNI

W dniach 19 sierpnia - 29 sierpnia 2019 r. zapraszam Państwa do przedszkola w celu podpisania "Informacji o zasadach pobierania opłat miesięcznych za korzystanie z wychowania przedszkolnego w Publicznym Przedszkolu Nr 17 im. Krasnala Hałabały w roku szkolnym 2019/ 2020"

Przyjmowanie "Informacji" odbywać się będzie w godzinach 7.30 - 15.30 w pokoju nr 1 lub w sali nr 9.

Dyrektor przedszkola

Katarzyna Tużylak

Publiczne Przedszkole Nr 17 im. Krasnala Hałabały ogłasza nabór na stanowisko: pomoc kuchenna. 

Wymagania:

  • wykształcenie podstawowe,
  • dobrze widziane doświadczenie w pracy w kuchni.

Czas trwania umowy:

  • umowa na czas zastępstwa ok. 2 miesięcy.

List motywacyjny z CV proszę składać w terminie od 2 do 7 sierpnia 2019 r. Dokumenty proszę przekazywać w zamkniętej kopercie w pokoju nr 1 w placówce.

Dyrektor

Katarzyna Tużylak

GALA NAGRÓD

GALA ROZDANIA NAGRÓD W KONKURSIE „WIELKOPOLSKA OTWARTA DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI”

Konkurs „Wielkopolska Otwarta dla Osób z Niepełnosprawnościami” organizowany przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu ma na celu wyróżnienie i nagrodzenie działań na rzecz włączania osób niepełnosprawnych w życie społeczne. To już dziewiąta edycja konkursu, lecz pierwsza, w której postanowiliśmy wziąć udział i zgłosić naszą kwietniową kampanię społeczną „Zaświeć z nami dla autyzmu”.

18 czerwca 2019 roku panie Urszula Wesół i Justyna Adamczyk miały zaszczyt reprezentować nasze Przedszkole podczas gali rozdania nagród w konkursie „Wielkopolska Otwarta dla Osób z Niepełnosprawnościami”. Choć nasz projekt nie został wyróżniony, możemy być dumni z tego, że działania realizowane przez nas na terenie przedszkola odpowiadają na potrzeby osób z niepełnosprawnościami oraz ich rodzin.

Urszula Wesół, Justyna Adamczyk

http://przedszkole17.pila.pl/photo/Akcja społeczna Zaświeć z nami dla autyzmu_5d0f49f6533bc.pdf

Akcja społeczna Zaświeć z nami dla autyzmu

PROJEKT DOBRYCH UCZYNKÓW

Drodzy Rodzice,

z przyjemnością informujemy, że nasze Przedszkole znalazło się w gronie finalistów Ogólnopolskiego Projektu Dobrych Uczynków Ziarenka Dobra 2019 – Edycja VIII – „ Dzieci – potrzebującym kolegom”, prowadzonego przez Publiczne Przedszkole nr 12 i Publiczne Przedszkole nr 13 w Pile pod patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty. To wyróżnienie jest dla nas dowodem, że prowadzone wraz z Państwem i naszymi lokalnymi partnerami przedsięwzięcia są istotne i społecznie potrzebne. Jednocześnie jest to dla nas motywacja, aby stale podnosić jakość naszych działań na rzecz dzieci z niepełnosprawnościami. Dziękujemy za Państwa udział w realizacji naszego projektu i zapraszamy do zapoznania się z jego szczegółami.

Katarzyna Tużylak – Dyrektor Przedszkola

Urszula Wesół, Anna Wizjan – koordynatorzy projektu

                                 SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI OGÓLNOPOLSKIEGO PROJEKTU DOBRYCH UCZYNKÓW_

Informacja dotycząca uczęszczania dzieci do przedszkola w sierpniu 2019 r.

Rodzice


W dniu 24 czerwca 2019 r. po godzinie 10.00 dostępna będzie lista dzieci zakwalifikowanych do Publicznego Przedszkola Nr 17 im. Krasnala Hałabały w Pile               w sierpniu 2019 r.
Personel przedszkola nie udziela informacji telefonicznych w tym temacie.


 W dniach 24 czerwca- 2 lipca 2019 r. zapraszam Państwa do przedszkola w celu podpisania "Infromacji o zasadach pobierania opłat miesięcznych                        za korzystanie z wychowania przedszkolnego w Publicznym Przedszkolu Nr 17 im. Krasnala Hałabały w okresie od 01.08.2019 r- 27.08.2019 r."  

                  dyrektor- Katarzyna Tużylak

„OD POCZTÓWKI DO E-MAILA”

            W kończącym się już roku szkolnym przedszkolaki z grupy Leśne Ludki uczestniczyły w projekcie edukacyjnym „Od pocztówki do e-maila – przedszkolaki z Wielkopolski poznają nowoczesne technologie”. W ramach projektu prowadzonego we współpracy z Przedszkolem nr 96 „Jarzębinka” w Poznaniu, dzieci podczas cyklicznych zajęć poznawały różne sposoby komunikowania się z kolegami z odległego miasta. Dzieci wymieniały listy, fotografie i pocztówki, odbierały i pisały e-maile, a nawet rozmawiały za pomocą aplikacji Skype! Zwieńczeniem projektu była wymiana własnoręcznie wykonanych upominków z okazji Dnia Dziecka. Zajęcia przeprowadzone w ramach projektu stały się dla dzieci okazją do poznania kultury stolicy naszego regionu, jak również odkrycia, że porozumiewać się można także na odległość, a komputer ma wiele różnych zastosowań.

Paulina Ostrowska, Urszula Wesół

DZIEŃ DZIECKA NA SPORTOWO

            Czy jest coś, co kochają wszystkie dzieci? Niewątpliwie jest to dobra zabawa, najlepiej z dużą dawką ruchu. Z takiej właśnie aktywności mogły skorzystać „Poziomki” – kolejna grupa, która wzięła udział z działaniach prowadzonych w ramach współpracy naszego Przedszkola ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym im. Marii Grzegorzewskiej. 31 maja przedszkolaki raźno wyruszyły do pięknie wyposażonej sali gimnastycznej sąsiadującego z nami Ośrodka, gdzie czekały na nich prawdziwe niespodzianki: trampoliny, deskorolki, gra w piłkę i mini hokeja. Poziomki z pomocą nauczycieli i uczniów Ośrodka raźno pokonywały kolejne przeszkody, a na koniec wzięły udział w żywiołowym pląsie oraz relaksującym tańcu. Ośrodek opuściły pełne wrażeń i ze słodkim upominkiem. Bardzo dziękujemy Przyjaciołom z Ośrodka za profesjonalnie przygotowane zajęcia i ciepłe przyjęcie.

Justyna Adamczyk, Urszula Wesół

Następna strona