Godło Polski

PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 17 IM. KRASNALA HAŁABAŁY W PILE
E-mail: pp17@przedszkole17.pila.pl Tel.: 672-141-196

AKTUALNOŚCI

Jesteś tutaj: Lewe menu / AKTUALNOŚCI

NIECODZIENNA WIZYTA

30 września 2019r. nasze przedszkole odwiedzili policjanci z Komendy Powiatowej w Pile, którzy przybliżyli dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach oraz przypomnieli numery alarmowe. Dzieci obejrzały film przygotowany przez gości pt:,,Bezpieczne zachowania”, który opisywał jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się o pomoc w sytuacji zagrożenia. Przedszkolaki chętnie uczestniczyły w scenkach, związanych w prawidłowym zachowaniu się podczas przejścia przez ulicę. Największym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego, niezbędnego podczas wykonywania pracy policjanta. Dzięki takim spotkaniom policjant będzie kojarzył się dzieciom, jako osoba, której nie należy się bać i do której zawsze i w każdej sytuacji można zwrócić się o pomoc.

Monika Kujawa

INFORMACJA O NABORZE NA STANOWISKA

Publiczne Przedszkole Nr 17 im. Krasnala Hałabały w Pile ogłasza nabór na stanowiska:

    1. pomoc kuchenna:   

Wymagania:

-wykształcenie podstawowe,

-doświadczenie w pracy w kuchni;

-umowa na czas zastępstwa: ok 2 miesięcy;

-cały etat

2. woźna oddziałowa:

Wymagania:

-wykształcenie podstawowe;

-doświadczenie z pracy z dziećmi;

-umowa na czas określony: 1.09.2019 - 31.08.2020r

3. woźny:

Wymagania:

-wykszytałcenie podstawowe;

-umiejętności techniczne, ogrodnicze, organizacyjne;

-umowa na czas określony: 1.09.2019 - 31.08.2020r.

-1/2 etat

List motywacyjny z CV proszę składać w terminie od 14.08. - 21.08. 2019r. Dokumenty proszę przekazywać w zamkniętej kopercie w pokoju nr 1 w placówce

Dyrektor

Katarzyna Tużylak

DRODZY RODZICE/ OPIEKUNOWIE PRAWNI

W dniach 19 sierpnia - 29 sierpnia 2019 r. zapraszam Państwa do przedszkola w celu podpisania "Informacji o zasadach pobierania opłat miesięcznych za korzystanie z wychowania przedszkolnego w Publicznym Przedszkolu Nr 17 im. Krasnala Hałabały w roku szkolnym 2019/ 2020"

Przyjmowanie "Informacji" odbywać się będzie w godzinach 7.30 - 15.30 w pokoju nr 1 lub w sali nr 9.

Dyrektor przedszkola

Katarzyna Tużylak

Publiczne Przedszkole Nr 17 im. Krasnala Hałabały ogłasza nabór na stanowisko: pomoc kuchenna. 

Wymagania:

  • wykształcenie podstawowe,
  • dobrze widziane doświadczenie w pracy w kuchni.

Czas trwania umowy:

  • umowa na czas zastępstwa ok. 2 miesięcy.

List motywacyjny z CV proszę składać w terminie od 2 do 7 sierpnia 2019 r. Dokumenty proszę przekazywać w zamkniętej kopercie w pokoju nr 1 w placówce.

Dyrektor

Katarzyna Tużylak

GALA NAGRÓD

GALA ROZDANIA NAGRÓD W KONKURSIE „WIELKOPOLSKA OTWARTA DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI”

Konkurs „Wielkopolska Otwarta dla Osób z Niepełnosprawnościami” organizowany przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu ma na celu wyróżnienie i nagrodzenie działań na rzecz włączania osób niepełnosprawnych w życie społeczne. To już dziewiąta edycja konkursu, lecz pierwsza, w której postanowiliśmy wziąć udział i zgłosić naszą kwietniową kampanię społeczną „Zaświeć z nami dla autyzmu”.

18 czerwca 2019 roku panie Urszula Wesół i Justyna Adamczyk miały zaszczyt reprezentować nasze Przedszkole podczas gali rozdania nagród w konkursie „Wielkopolska Otwarta dla Osób z Niepełnosprawnościami”. Choć nasz projekt nie został wyróżniony, możemy być dumni z tego, że działania realizowane przez nas na terenie przedszkola odpowiadają na potrzeby osób z niepełnosprawnościami oraz ich rodzin.

Urszula Wesół, Justyna Adamczyk

http://przedszkole17.pila.pl/photo/Akcja społeczna Zaświeć z nami dla autyzmu_5d0f49f6533bc.pdf

Akcja społeczna Zaświeć z nami dla autyzmu

PROJEKT DOBRYCH UCZYNKÓW

Drodzy Rodzice,

z przyjemnością informujemy, że nasze Przedszkole znalazło się w gronie finalistów Ogólnopolskiego Projektu Dobrych Uczynków Ziarenka Dobra 2019 – Edycja VIII – „ Dzieci – potrzebującym kolegom”, prowadzonego przez Publiczne Przedszkole nr 12 i Publiczne Przedszkole nr 13 w Pile pod patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty. To wyróżnienie jest dla nas dowodem, że prowadzone wraz z Państwem i naszymi lokalnymi partnerami przedsięwzięcia są istotne i społecznie potrzebne. Jednocześnie jest to dla nas motywacja, aby stale podnosić jakość naszych działań na rzecz dzieci z niepełnosprawnościami. Dziękujemy za Państwa udział w realizacji naszego projektu i zapraszamy do zapoznania się z jego szczegółami.

Katarzyna Tużylak – Dyrektor Przedszkola

Urszula Wesół, Anna Wizjan – koordynatorzy projektu

                                 SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI OGÓLNOPOLSKIEGO PROJEKTU DOBRYCH UCZYNKÓW_

Informacja dotycząca uczęszczania dzieci do przedszkola w sierpniu 2019 r.

Rodzice


W dniu 24 czerwca 2019 r. po godzinie 10.00 dostępna będzie lista dzieci zakwalifikowanych do Publicznego Przedszkola Nr 17 im. Krasnala Hałabały w Pile               w sierpniu 2019 r.
Personel przedszkola nie udziela informacji telefonicznych w tym temacie.


 W dniach 24 czerwca- 2 lipca 2019 r. zapraszam Państwa do przedszkola w celu podpisania "Infromacji o zasadach pobierania opłat miesięcznych                        za korzystanie z wychowania przedszkolnego w Publicznym Przedszkolu Nr 17 im. Krasnala Hałabały w okresie od 01.08.2019 r- 27.08.2019 r."  

                  dyrektor- Katarzyna Tużylak

„OD POCZTÓWKI DO E-MAILA”

            W kończącym się już roku szkolnym przedszkolaki z grupy Leśne Ludki uczestniczyły w projekcie edukacyjnym „Od pocztówki do e-maila – przedszkolaki z Wielkopolski poznają nowoczesne technologie”. W ramach projektu prowadzonego we współpracy z Przedszkolem nr 96 „Jarzębinka” w Poznaniu, dzieci podczas cyklicznych zajęć poznawały różne sposoby komunikowania się z kolegami z odległego miasta. Dzieci wymieniały listy, fotografie i pocztówki, odbierały i pisały e-maile, a nawet rozmawiały za pomocą aplikacji Skype! Zwieńczeniem projektu była wymiana własnoręcznie wykonanych upominków z okazji Dnia Dziecka. Zajęcia przeprowadzone w ramach projektu stały się dla dzieci okazją do poznania kultury stolicy naszego regionu, jak również odkrycia, że porozumiewać się można także na odległość, a komputer ma wiele różnych zastosowań.

Paulina Ostrowska, Urszula Wesół

Następna strona