Godło Polski

PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 17 IM. KRASNALA HAŁABAŁY W PILE
E-mail: pp17@przedszkole17.pila.pl Tel.: 672-141-196

AKTUALNOŚCI

Jesteś tutaj: Lewe menu / AKTUALNOŚCI

"DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ"

"Raz w roku mamy niezwykłe święto.
My przedszkolaki o nim pamiętamy.
W prezencie dla pracowników przedszkola
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej,
Życzenia złożymy i zaśpiewamy."
Tymi słowami rozpoczęła się uroczysta akademia, podczas której przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny, w prezencie, dla wszystkich pracowników przedszkola. Każda grupa od najmłodszych "Pszczółek", po najstarsze "Kaczuszki"  zaprezentowała, najpiękniej jak potrafiła, taniec lub piosenkę, przygotowaną specjalnie na tę uroczystość. Głos zabrała także pani dyrektor Katarzyna Tużylak, która podziękowała pracownikom za trud, troskę i zaangażowanie w pracę na rzecz dzieci, a dzieciom za piękny i wzruszający występ.

Daria Lazarewicz

ŚWIATOWY DZIEŃ UŚMIECHU

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”
Janusz Korczak

4 października w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Uśmiechu. Dzień rozpoczął się od wesołej zabawy z malowaniem śmiesznych buziek na balonach. Następnie każda grupa wykonała prace plastyczne ,,Wesoła twarz z uśmiechem - od ucha do ucha’’ i ,,Wesołe drzewko’’. Podczas zajęć dzieci w wybrany przez siebie i nauczyciela sposób bawiły się tak, by uśmiech towarzyszył im przez cały czas. Najważniejszym jednak punktem dnia była Parada Uśmiechu. Wszystkie grupy wraz z zaproszonymi gośćmi z Ośrodka Szkolno - Wychowawczego wyruszyły w kolorowym i wesołym korowodzie ulicami miasta. Po drodze wręczane były uśmiechnięte odznaki przechodniom oraz osobom pracującym w pobliskich zakładach pracy. Grupa „Jagody” miała również za zadanie dotrzeć z uśmiechem do Pana Prezydenta. Podczas popołudniowych zajęć dzieci mogły wysłuchać terapeutycznych bajek, o tym jak ważny w życiu jest śmiech. Cały dzień upłynął w miłej i wesołej atmosferze.

Aleksandra Walczak, Anita Rerek

NIECODZIENNA WIZYTA

30 września 2019r. nasze przedszkole odwiedzili policjanci z Komendy Powiatowej w Pile, którzy przybliżyli dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach oraz przypomnieli numery alarmowe. Dzieci obejrzały film przygotowany przez gości pt:,,Bezpieczne zachowania”, który opisywał jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się o pomoc w sytuacji zagrożenia. Przedszkolaki chętnie uczestniczyły w scenkach, związanych w prawidłowym zachowaniu się podczas przejścia przez ulicę. Największym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego, niezbędnego podczas wykonywania pracy policjanta. Dzięki takim spotkaniom policjant będzie kojarzył się dzieciom, jako osoba, której nie należy się bać i do której zawsze i w każdej sytuacji można zwrócić się o pomoc.

Monika Kujawa

INFORMACJA O NABORZE NA STANOWISKA

Publiczne Przedszkole Nr 17 im. Krasnala Hałabały w Pile ogłasza nabór na stanowiska:

    1. pomoc kuchenna:   

Wymagania:

-wykształcenie podstawowe,

-doświadczenie w pracy w kuchni;

-umowa na czas zastępstwa: ok 2 miesięcy;

-cały etat

2. woźna oddziałowa:

Wymagania:

-wykształcenie podstawowe;

-doświadczenie z pracy z dziećmi;

-umowa na czas określony: 1.09.2019 - 31.08.2020r

3. woźny:

Wymagania:

-wykszytałcenie podstawowe;

-umiejętności techniczne, ogrodnicze, organizacyjne;

-umowa na czas określony: 1.09.2019 - 31.08.2020r.

-1/2 etat

List motywacyjny z CV proszę składać w terminie od 14.08. - 21.08. 2019r. Dokumenty proszę przekazywać w zamkniętej kopercie w pokoju nr 1 w placówce

Dyrektor

Katarzyna Tużylak

DRODZY RODZICE/ OPIEKUNOWIE PRAWNI

W dniach 19 sierpnia - 29 sierpnia 2019 r. zapraszam Państwa do przedszkola w celu podpisania "Informacji o zasadach pobierania opłat miesięcznych za korzystanie z wychowania przedszkolnego w Publicznym Przedszkolu Nr 17 im. Krasnala Hałabały w roku szkolnym 2019/ 2020"

Przyjmowanie "Informacji" odbywać się będzie w godzinach 7.30 - 15.30 w pokoju nr 1 lub w sali nr 9.

Dyrektor przedszkola

Katarzyna Tużylak

Publiczne Przedszkole Nr 17 im. Krasnala Hałabały ogłasza nabór na stanowisko: pomoc kuchenna. 

Wymagania:

  • wykształcenie podstawowe,
  • dobrze widziane doświadczenie w pracy w kuchni.

Czas trwania umowy:

  • umowa na czas zastępstwa ok. 2 miesięcy.

List motywacyjny z CV proszę składać w terminie od 2 do 7 sierpnia 2019 r. Dokumenty proszę przekazywać w zamkniętej kopercie w pokoju nr 1 w placówce.

Dyrektor

Katarzyna Tużylak

GALA NAGRÓD

GALA ROZDANIA NAGRÓD W KONKURSIE „WIELKOPOLSKA OTWARTA DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI”

Konkurs „Wielkopolska Otwarta dla Osób z Niepełnosprawnościami” organizowany przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu ma na celu wyróżnienie i nagrodzenie działań na rzecz włączania osób niepełnosprawnych w życie społeczne. To już dziewiąta edycja konkursu, lecz pierwsza, w której postanowiliśmy wziąć udział i zgłosić naszą kwietniową kampanię społeczną „Zaświeć z nami dla autyzmu”.

18 czerwca 2019 roku panie Urszula Wesół i Justyna Adamczyk miały zaszczyt reprezentować nasze Przedszkole podczas gali rozdania nagród w konkursie „Wielkopolska Otwarta dla Osób z Niepełnosprawnościami”. Choć nasz projekt nie został wyróżniony, możemy być dumni z tego, że działania realizowane przez nas na terenie przedszkola odpowiadają na potrzeby osób z niepełnosprawnościami oraz ich rodzin.

Urszula Wesół, Justyna Adamczyk

http://przedszkole17.pila.pl/photo/Akcja społeczna Zaświeć z nami dla autyzmu_5d0f49f6533bc.pdf

Akcja społeczna Zaświeć z nami dla autyzmu

PROJEKT DOBRYCH UCZYNKÓW

Drodzy Rodzice,

z przyjemnością informujemy, że nasze Przedszkole znalazło się w gronie finalistów Ogólnopolskiego Projektu Dobrych Uczynków Ziarenka Dobra 2019 – Edycja VIII – „ Dzieci – potrzebującym kolegom”, prowadzonego przez Publiczne Przedszkole nr 12 i Publiczne Przedszkole nr 13 w Pile pod patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty. To wyróżnienie jest dla nas dowodem, że prowadzone wraz z Państwem i naszymi lokalnymi partnerami przedsięwzięcia są istotne i społecznie potrzebne. Jednocześnie jest to dla nas motywacja, aby stale podnosić jakość naszych działań na rzecz dzieci z niepełnosprawnościami. Dziękujemy za Państwa udział w realizacji naszego projektu i zapraszamy do zapoznania się z jego szczegółami.

Katarzyna Tużylak – Dyrektor Przedszkola

Urszula Wesół, Anna Wizjan – koordynatorzy projektu

                                 SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI OGÓLNOPOLSKIEGO PROJEKTU DOBRYCH UCZYNKÓW_

Następna strona